O firmě

Firma ENERGOSERVICE CZ byla založena na jaře roku 2005 a navazuje na dlouholetou tradici firem ZPA d.p., Elektromont a.s. a REGULA a.s. působících na trhu od poloviny dvacátého století. Dnešní ENERGOSERVICE CZ staví na dlouholeté zkušenosti svých pracovníků s cílem nabídnout kvalitní práci a zkušenosti pracovníků s dlouholetou tradicí a praxí v oboru. Našimi zákazníky jsou především klasické i jaderné elektrárny, teplárny, petrochemický průmysl. V rámci politiky jakosti je  pro nás  nejdůležitější osobní přístup k zákazníkům s cílem vyhovět konkrétním požadavkům.

V současné době jsou nosnou činností naší firmy montáže elektra, měření a regulace či slaboproudých zařízení, naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti s těmito pracemi a společnost je vybavena potřebným nářadím nutným k montáži zařízení MaR a elektro a jeho uvedení do provozu.

Provádíme poradenskou, konsultační a projektovou činnost oboru elektro, měřící a regulační, informační techniky a zařízení ASŘTP energetických a teplárenských provozů, seřizování a kalibraci měřící techniky, montáž impulsního potrubí, včetně svarů v ochranné atmosféře zařízením ESAB, FRONIUS.

Zajišťujeme  výchozí revizní zprávy elektro, máme oprávnění na montáž a dodávky protipožárních systémů Promat / Intumex.

Takto jsme schopni pokrýt kapacitně, vybavením, kvalitou komplexní požadavky našich zákazníků.

Spolehlivost
Kvalitní práce
Rychlost realizace
Férové jednání
Kvalifikace
Zkušenosti

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.